Bugüne kadar bir alışveriş merkezinin sunduğu renklere dokunabilmek için uzun yollar kat etmek zorunda olan Arnavutköylüler, ilk alışveriş merkezleriyle tanışmak, hayatlarına yepyeni renkler katmak için sabırsızlanıyor.

YENİ ARNAVUTKÖY CAPCANLI

Gençler yeni
Arnavutköy'de

Nüfusun %35'i 15-35 yaş aralığında.

Yoğun nüfus yeni Arnavutköy'de.


122.073 erkek, 114.149 kadın olmak üzere Arnavutköy'de toplam 236.222 kişi yaşıyor.
Kaynak: TUİK 2015

Eğitimli ziyaretçiler yeni Arnavutköy'de


Nüfusun %81'i lise ve üzerinde eğitim seviyesine sahip.

Dev projeler yeni Arnavutköy'de


Toplu konut projeleri, 3. Havaalanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Otoyolu ve 2019 yılı sonrası faaliyete geçecek raylı sistem projesi mevcut olmasıyla avantajlara sahip bölge.

BÖLGE 05 DK MESAFE

Yaşayan nüfusu 37.277 kişi

BÖLGE 10 DK MESAFE

Yaşayan nüfusu 127.277 kişi

BÖLGE 20 DK MESAFE

Yaşayan nüfusu 264.554 kişi

KURUMSAL

Tema Teknik Gayrimenkul Yatırım San. Tic. A.Ş inşaat, elektrik ve mekanik sistemler alanında proje, mühendislik, müşavirlik ve taahhüt hizmetleri vermek amacı ile kuruldu. Kuruluşundan bu yana, Türkiye'de ve yurt dışında, havaalanından tünel ve raylı sistemlere, eğitim tesislerinden hastanelere pek çok önemli projeleri üstlendi ve başarıyla tamamladı.
Tema Teknik, tüm çalışanlarıyla, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir anlayış içerisinde işin her aşamasında yüksek hizmet artışı gerçekleştirmeyi, uluslararası standartlara uygun kaliteli malzemelerle, iş güvenliğini ve çevreye saygıyı ön planda tutarak kendisiyle birlikte hizmet verdiği firmaları da geleceğe taşımayı kendisine hedef edinmiştir. Bu sayede bugün dünyanın çeşitli coğrafyalarında büyük işlere imza atmaya devam etmekte ve her geçen gün gücünü ve tecrübesini artırarak sektörde emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.
AVLU34'ÜN ANATOMİSİ

74

Mağaza

414

Araçlık Otopark Kapasitesi

5

Kat Kapalı İnşaat Alanı

424

Koltuk Kapasiteli Kültür Merkezi

392

Kişi Kapasiteli 5 Sinema Salonu

1

Semt Pazarı Alanı

Eğlence

GALERİ

Değişen ve gelişen yüzüyle İstanbul'un parlayan yıldızı Arnavutköy, yepyeni bir yaşama merhaba diyor. Arnavutköy, yeni deneyimler yaşamaya, bölgede yeni alışveriş olanakları ile tanışmaya hazır.

LOKASYON

YENİ ARNAVUTKÖY ÇEVRESİ İÇİN BİR CAZİBE MERKEZİ
Avlu 34, yeni Arnavutköy'de hayatın nabzının attığı yerde

KİRALAMA

Mergen Consulting Group, temel olarak "Gayrimenkul ve Finans arasında köprü" olma ilkesinden hareketle ve her gayrimenkul yatırımının aslen bir finansal araç ve yatırım olması bilinciyle, hem yatırımcılar hem de kiracılar açısından sürdürülebilir projelere imza atmayı hedeflemektedir. Yatırım kararının alınmasından, tüm geliştirme süreci, yönetim ve yatırımın elden çıkarılmasına kadar her aşamada hizmet verecek şekilde bilgi birikimini ve yapılanmasını kurgulamaktadır. Alışveriş Merkezleri'nde Konsept Geliştirme, Kiralama ve Yönetim başta olmak üzere, bir projenin teorik başlangıç aşamasından fiziksel olarak başka bir yatırımcıya satılmasına kadar her türlü danışmanlık hizmetini vermekte olan Mergen Consulting Group, bugüne kadar görev aldığı butik projelerde, proje sürdürülebilirliğini ve farklılığını ön plana çıkarmayı hedef edinmiştir. Ortaklarının 20'şer yılı aşkın tecrübeleri ve kendi alanındaki bilgi birikimleri sayesinde dünyadaki perakende sektörünü yakından takip ederek, yenilikleri ve gelişmeleri sektöre aktarmayı da ayrıca bir görev olarak kabul etmektedir. Mergen Consulting Group, yurtiçinde ve yurtdışında birçok yatırımcıya sektörel olarak danışmanlık hizmeti vermekte olup, çeşitli AVM'lerin kiralanması ve yönetiminde aktif rol oynamaktadır.

Yeni Arnavutköy Avlu 34'e kavuşmak için gün sayıyor

Mergen Consulting

Simitçi Salih Sokak No:11, Yeniköy 34464
Sarıyer / Türkiye
+90 212 709 9833